Astropay kart, elektronik cüzdan olarak da tabir edilen, internet üzerindeki alışveriş sitelerinde ya da oyunlardaki nesneleri satın almak için kullanabileceğiniz, bakiye miktarı sizin tarafınızdan belirlenen ön ödemeli sanal bir karttır. Tercih edilmesinin başlıca sebebi güvenilir olmasıdır çünkü Kullanırken kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda kalmadan dilediğinizce, güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Diğer avantajları ise hızlı alışveriş sunan , kolay kullanımı olan , faiz ve kart aidatı olmayan yüksek güvenlikli bir sanal kart olmasıdır. Yurtdışında kullanımı oldukça yaygın olan ve ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan Astropay kart ile alışverişlerinizi daha kolay ve güvenilir hale getirin.

Astropay Kart

Astropay Nedir ?

İnternet üzerinden alışveriş yapmanın popülerleştiği ve kolaylaştığı bu çağda güvenilir alışveriş yapmak oldukça zor bir hale gelmiştir. İşte Astropay kart bunun için var! Limitini sizin belirlediğiniz, kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslardan saklı tutan, size güvenli bir alışveriş imkanı sunan,16 haneli PIN koduna sahip olan   ön ödemeli bir karttır. Amacı size güvenle alışveriş yapma olanağı tanımak olan bu kart müşterilerinin güvenini kısa sürede kazanmıştır. Genellikle kredi kartı faizlerinden, kart aidat ücretlerinden ve ay sonu gelen kredi kartı ekstresi sürprizlerinden kurtulmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Kart kredi kartından farklıdır çünkü bu kartı ücretini vermeden satın alamazsınız bu da sizin bütçenize uygun bir harcama yapmanızı sağlar. Aynı zamanda kart kullanım ücreti gibi bir ödemeyi sizden talep etmez ve faiz uygulaması yoktur. Kart kullanım süresi 1 yıldır, süresi dolan kartlar alışverişe kapatılır. Tek kullanımlık ve harcama miktarını sizin belirlediğiniz bu kartın içindeki bakiye bitince kullanıma kapanır. Yaptığınız alışverişten sonra Astropay kartınızda kalan miktarı bozdurma yani iade talep etme hakkınız vardır. Kullanımı oldukça güvenli olan bu tek kullanımlık sanal kartın size verilen 16 haneli PIN kodunu üçüncü kişilerle paylaşmadığınız taktirde dolandırılma ihtimaliniz yoktur.

Güvenilir Astropay Satın Al

Sitemizde ana sayfa satın al butonuna tıklayıp size uygun olan miktarı seçip canlı destek ile ya da firmamızla telefonla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Paket seçiminden sonra destek ekibinin size vereceği hesap numarasına dilerseniz havale/eft dilerseniz kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeniz gerçekleştiğinde 16 haneden oluşan PIN kodunuz size verilecektir.

Astropay kartı kullanım amacı güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamaktır ancak bu kartı satın alacağınız sitenin güvenilir olduğunu nasıl anlarsınız?

>Her ne kadar kişisel verilerinize başka kurumlar ve üçüncü şahıslar ulaşamasa da kartı satın alacağınız siteye bilgilerinizi vermek durumundasınız. İşte bu nedenle satın alma işlemi gerçekleştireceğiniz site güvenilir olmalıdır.

> Astropay kart alacağınız sitenin, resmi Türkiye satış temsilcisi olması gerekmektedir.

>Satın alacağınız sitenin kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyup bilgi alabilirsiniz.

>Kur fiyatlarını güncel halinden düşük satan siteler ile alışveriş yapmayınız. Bu siteler tamamen güvensiz olup dolandırma amaçlı kurulmuşlardır.

>İlerleyen teknoloji sayesinde resmi web sitelerini taklit eden siteler de ortaya çıkmıştır. Bu nedenle satın alacağınız web sitenin ismini, link adresini (url) ve içeriğini detaylıca kontrol etmenizde fayda vardır.

> Satın aldığınız 16 haneli PIN kodunu hiç kimseyle paylaşmayın. Bu kod sadece alışverişinizi tamamlamak için kullanılır.

Bu şartları karşılamayan herhangi bir siteden alışveriş yapılmamalıdır aksi taktirde dolandırılma gibi olumsuz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Biz sizlere güvenli ve kolay bir alışveriş imkanı sunmak için buradayız!

Astropay Fiyatları

Güncel döviz kuru üzerinden fiyatlandırılan ve bütçenize hitap eden paketleriyle sizlere güvenli bir alışveriş sunan Astropay kart ile alışveriş yapmak oldukça kolay. Dolar kuru üzerinden satın alım yapıyorsunuz ancak sanal kartınıza karşılığı Türk Lirası olarak geçmektedir. Yani yurtdışında olduğu gibi yurtiçinde de kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Güncel kur üzerinden işlem gördüğü için paket fiyatları değişkenlik gösterebilir. Örnek vermek gerekirse Astropay kartın 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$, 250$, 500$ gibi paket seçenekleri bulunmaktadır.

Astropay ile Alışveriş Yapılan Siteler

Kullanım alanı ve kitlesi oldukça yaygınlaşan Astropay kartı ülkemizde birçok sitede kullanabilirsiniz. Sadece alışveriş sitelerinde değil online oyunlarda satın alımlar için de kullanılabilir. Kredi kartı ile satın alımlarda oluşabilecek güven problemlerini ortadan kaldırdığı için dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz. Hangi oyunlarda kullanılabildiğine örnek vermek gerekirse; League of Legends, Metin2, Knight Online, Riot Zone ve Facebook uygulamasının oyunları bu örneklerden sadece bazılarıdır.

Türkiye de kullanımı gittikçe artan Astropay kart popüler alışveriş sitelerinde de kullanılabilir. Alışveriş yapacağınız sitenin ödeme kısmında Astropay kart seçeneği bulunuyorsa, sahip olduğunuz 16 haneli PIN kodunu girerek dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz.

Astropay karta sitemizin satın al butonuna tıklayarak ulaşabilir, size uygun paket seçimi yaptıktan sonra dilediğinizce harcama yapabilirsiniz.