Güvenlir paykasa sitelerinden alım ve bozdurma işlemleri sırasında, kullanıcıların en çok zorlandığı durumlardan birisi şüphesiz güvenilir kaynak bulmakta yaşanılan zorluklar, öyle ki internet ortamında Google da ilk sıralara gelmiş olmak, bir siteye güvenebileceğimiz anlamı taşımamaktadır.

 

Güvenilir Paykasa Kart Nasıl Alınır

Öncelikle bilmelisiniz ki, siteleri ziyaret ettiğiniz de, adres satırında bulunan ssl (https) bağlantısı ve bu bağlantının güvenli bir şekilde sağlanıyor olması oldukça önemlidir, adres satırına baktığınız da, adres çubuğunda güvenli yazan yeşil kısıma dikkat ediniz, bu dolandırıcıların göze almadığı bir masraf olması nedeniyle, kısmen siteye güvenebileceğiniz anlamı taşımaktadır, fakat tek başına bir Paykasa satın al satıcısına güvenmemiz için yeterli bir sebep değildir, dolandırıcıların ayrıca sizlerle bir telefon numarası paylaşması da pek beklenemez ama bu da tamamen güvenmemiz için tek başına yeterli olmayacaktır. Bu nedenle müşteri temsilcisi ile girdiğiniz diyaloglar içerisinde kişisel tecrübeleriniz ile durumu sezebilmeli ve önlemlerinizi almış olmalısınız.

 

Resmi Paykasa Reseller Tercih Edin

Unutmayın ki resmi bir paykasa kart tedarikçisi asla 1-2 banka hesabı ile çalışmayacaktır, bu nedenle hangi bankalar ile çalışıyorsunuz sorusunu satış temsilcisine yöneltmelisiniz ve alacağınız cevap sizi kısmen tatmin edecektir, paykasa uluslararası çalışan bir sistem olduğu için, ciddi yüksek talepleri olan bir ön ödemeli karttır ve bu nedenle, yoğun müşteri taleplerine cevap verebilmek adına 7/24 hizmet vermektedir, bu nedenle gecenin geç saatlerinde dolandırıcılar pekte fazla zahmete katlanmamakta olup, genelde tek kişi oldukları için,gecenin saatlerinde taleplere cevap vermek gibi bir durumları bulunmamaktadır.

Gerçek yatırım yapan ve dürüst ticaret hedefleyen her kurum ve şahıs, benzersiz bir websitesi edinmek ve rakiplerinden tamamen farklı olmak için her daim mücadele içerisindedir, yani alışveriş yapmadan önce, sitenin genel görüntüsünü dahi önemsemeli ve güvenilir bir paykasa satıcısı ile çalışıyor olduğunuzdan emin olmalısınız!

 

Güvenilir Paykasa Satın Almak İçin Nelere Dikkat Etmeli?

Güvenilir paykasa siteleri ödeme seçeneğiyle alakalı tüm işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmesi ve müşterilerinin güvenini sağlaması, bayiinin tercih edilmesine olanak tanıyor. Bu yüzden birçok kişi siteyi tercih ederek güvenli bir alışveriş gerçekleştiriyor. Bakiye yükleme, bakiye bozdurma gibi işlemleri de hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Güvenilir bir siteyi tercih edebilmek için dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri, sitenin resmi bir bayii olmasıdır. Sitenin resmi bayii olması, bozdurma ve bakiye yükleme gibi işlemlerinin hızlı tamamlanmasını sağlar. Bu yüzden birçok kişi paykasasi.com sitesini tercih ederek  tüm işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmesi ve müşterilerinin güvenini sağlaması, bayiinin tercih edilmesine olanak tanıyor. Bu yüzden birçok kişi siteyi tercih ederek güvenli bir alışveriş gerçekleştiriyor işlemlerin tamamlanmasına sebebiyet veriyor. Bozdurma ve bakiye yükleme gibi durumları güncel kur değerleri üzerinden gerçekleştirerek, insanların güvenliğini sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar ekstradan ücret ödemek zorunda kalmıyor ve kendi hak ettikleri ücreti banka hesaplarına havale ettirebiliyor.

 

En Güvenilir Paykasa Siteleri Nasıl Olmalı ?

Satın alma veya bozdurma işlemlerini yaparken tüm kullanıcıların en tereddüt ettiği nokta sitenin güvenilir olup olmamasıdır.En güvenilir Paykasa sitesini bulmak için alışveriş yaptığınız sitenin SSL belgesine sahip olup olmamasına bakmayı unutmayınız. SSL belgesi adres çubuğunda yer alır, adres satırında güvenli yazan yeşil kısma dikkatlice bakmalısınız. Bu kısım önemli çünkü dolandırıcılar bu belge için gerekli parayı gözden çıkarmış olamazlar. Güvenli bir paykasa satıcısı sadece bir iki banka ile çalışmaz. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız konuşmalar esnasında hangi bankalar ile işbirliği içinde olduklarınızı sormanızı tavsiye ederiz. Resmi bir satıcısının canlı destek hattının belirli zaman dilimlerinde çalışmasını göz ardı etmemelisiniz. Paykasasi.com adresinde olduğu gibi 7/24 hizmetinize açık olmalıdır. Bir diğer husus ise Google da ilk sıralardaki her paykasa sitesi güvenilir demek değildir. Özgün içerik yazmayıp resmi sitelerdeki içeriği kullanan sitelere itibar etmemelisiniz. Sitenin genel görünüşünü incemelisiniz hiçbir paykasa satıcısına benzememek için orijinal özgün bir yapıya sahiptirler.  Şeffaf ve güvenilir paykasa satın almak için resmi bayiler ile çalışmanız yeterlidir. Daha önce de bahsettiğimiz konular da hassas davranır iseniz büyük bir kolaylıkla anlayabilirsiniz

 

Paykasa Kullanmak Güvenilir Mi?

Kredi ve banka kartı gibi yöntemlerle alışveriş yapmak, ekstra masraf oluşturan durumlar arasındadır. Paykasa kullanmak, ekstra ücret gerektirmemekte ve kişisel bilgi kullanılmadan alışverişi tamamlamayı sağlar. Bu yüzden ödeme seçeneğinin güvenli bir hale gelmesi sağlanır. Güvenilir bir şekilde alışverişin tamamlanmasını sağlayan bir diğer unsur ise kişisel bilgi verilmemesidir. CVV gibi kodların girilmemesi, alışverişin kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Bu yüzden birçok kişi bu ödeme sistemini kullanarak, kendi bütçesini ve kişisel bilgilerini güven altına alır. İnternet üzerinden alışveriş yapmaya güveni olmayan kişilerin kart bakiyesi kadar ödeme yapabilmesi ve eksi bakiyeye düşmemesi sağlanmaktadır. Böylelikle kullanıcılar, eksi bakiyeye düşmeden alışveriş yapabilmektedir.

 

Nereden Almalıyım?

Kart alabilmek için güvenilir ve güncel kur değerleri üzerinden işlem yapan bir siteyi tercih etmek gerekir. Paykasasi.com, bu konuda en güvenilir siteler arasında yer almaktadır. Sitenin resmi bir bayii olması, müşterilerin ekstra ücret ödemesini engellemektedir. Bu yüzden birçok kişi paykasa kart alımını site üzerinden yapmakta ve bakiyesinin tutarı neyse o kadar ödeme gerçekleştirmektedir. Güncel kur değerleri üzerinden işlem yapmayan siteler, kullanıcıların ücret konusundaki güvenini sarsmakta ve ekstra ücret talep ederler. Paykasasi.com ise ekstra ücret talep etmeden işlemleri gerçekleştirmektedir. Site üzerinden satışa sunulan bakiye, kart ve diğer ürünler hızlı bir şekilde müşteriye verilir. Böylelikle ekstra zaman harcamaya gerek kalmaz.