Kredi kartı ile paykasa satın almak mümkünmü? Paykasa satın alma ile ilgili yöntemlere bu yazıda öğrenebilirsiniz.

Şu an için kredi kartıyla alınmamaktadır. Kartları satın almak için banka havalesi kullanılır. Havale yöntemi ile tüm  işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem ülkemizde hem de dünya çapında paykasa ile alışveriş giderek artmaktadır. Kartların elde edilmesi ve dolu kartların bozulması internet üzerinden hızlıca yapılabilmektedir. Paykasa reseller firmalarından yapacağınız alışverişlerinizde komisyon ücreti ödememek için havale yöntemi tercih edilir.

Neden Paykasa Tercih Ediliyor?

Paykasa kartlar güvenli olması nedeni ile sık kullanılan araçlar haline gelmiştir. Tek kullanımlık olan bu kartlara sanal para da denilmektedir. İçlerindeki bakiye tek kullanımlık bir kart içine aktarılmıştır. Kartta kullanıcı ile ilgili herhangi bir bilgi yoktur. Kredi kartları ya da banka kartları gibi kopyalanabilir verilere sahip değildirler. Bu nedenle sadece kullanan kişiye hizmet sağlar. Tek kullanımlık oldukları içinde izleri sürülemez.

Kullanıcıya özel olarak gönderilen bir şifre ile aktif hale gelirler. Her kartın bir son kullanım tarihi bulunur ve bu süreye kadar aktive edilmeyen kartlar iptal olurlar. Sadece kullanılacağı zaman güncel olarak, güvenilir sitelerden satın alınmalıdır.

Kredi kartı ile paykasa satın almanız bankanız tarafından ek komisyon ücreti ödemenize neden olur..

Kred Kartı Yerine Diğer Ödeme Seçenekleri

Müşterilerimize Paykasa ödeme seçeneği olarak havalve kullanmalarını öneririz. Satın alma yapılacak sitede 7/24 sizlere hizmet verecek bir müşteri temsilcisi de bulunmaktadır. Satın alma aşamasında destek personelinin yönlendirmelerini takip ederek kartınızı kolay ve güvenli şekilde alabilirsiniz.

Kartınıza ait şifre olan pin kodu size kısa mesaj yolu ile gönderilir. Bu bilgiyi kimseyle paylaşmamanız gerekir. Aksi taktirde tek kullanımlık olan kartınızın harcanması ya da bozdurulması gibi durumlarda geriye dönük işlem yapmak mümkün olmaz.