Firma olarak müşterilerimize epin ödeme kartlarında indirim fırsatı sunuyor ve elde ettikleri indirimle daha fazla alışveriş yapabilmelerine yardımcı olmaktayız. Paykasa satışlarımız üzerinden yüksek alım yapan müşterilerimiz, ekstra bakiye kazanabiliyor ve aynı zamanda indirim fırsatlarından faydalanıyor. Fiyatların güncel kur değerleri üzerinden hesaplanması ve bu hesaplanmayla birlikte müşterilerimiz, indirim fırsatlarından yararlanarak elde ettikleri indirimle daha fazla alışveriş yapmanın keyfini çıkarıyor. Bu sayede müşterilerimiz bizleri tercih ederek, kendi ihtiyaçlarını daha kolay bir şekilde karşılıyor.  7/24 hizmet veriyor ve müşterilerimizin bizlerden maksimum verim elde etmesine yardımcı oluyoruz. Epin ödeme kartı ihtiyacı bulunan müşterilerimiz, bizleri tercih ederek birçok avantajdan faydalanabilmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için Paykasa nasıl alınır sayfamızı ziyaret edin.

 

Sürekli Müşterilerimize İndirim Fırsatları

Bizi sürekli tercih eden müşterilerimiz, indirim fırsatlarımızdan faydalanarak yaptığı alışverişten daha kazançlı çıkmaktadır. Resmi paykasa bayii olarak, müşterilerimizin indirim fırsatlarından faydalanarak daha fazla alışveriş yapabilmelerine yardımcı olmaktayız. Daha fazla alışveriş yapmalarına yardımcı olmamız, sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almamıza sebebiyet vermiştir. Müşterilerimiz bizleri tercih ederek, indirim fırsatlarından faydalanabilmekte ve aynı zamanda elde ettikleri indirimlerle daha fazla alışveriş yapabilmektedir. Daha fazla alışverişin yapılabilmesi, tarafımızca sunulan avantajlar arasında yer almaktadır. Resmi bayii olduğumuzdan ötürü indirim yapabilme olanağımız bulunmakta ve müşterilerimiz bizleri tercih ettiğinden dolayı memnun kalabilmektedir. Satışların tamamen güven çerçevesi içerisinde şekillenmesi, müşterilerimizin bize olan güvenini gün geçtikçe arttırmıştır. Güvenin artması, her zaman tercih edilmemize sebebiyet veren faktörler arasında yer almaktadır. Bu sayede müşterilerimiz bizleri tercih ettiği için herhangi bir problem yaşamamaktadır. Ayrıca bizi sürekli tercih eden müşterilerimiz, ön ödemeli kartı daha düşük fiyatlarla alabilmenin keyfini yaşamaktadır.

Ön Ödemeli Kart Satış Noktası Paykasasi.com

Güvenilir ve ucuz bir şekilde satış yapan resmi bayii olarak sektörde uzun bir süredir yer almaktayız. Bizi tercih edenler daha uygun Paykasa fiyatları ile kart alabilmekte ve aldığı karttan maksimum verim elde edebilmektedir. Birçok bakiye alternatifinde indirimlerimizin yer alması, müşterilerimizin bizlere olan güvenini üst düzeye çıkarmış ve sektörde en çok tercih edilen firma olmamıza sebebiyet vermiştir. Müşterilerimiz bizleri tercih ederek istedikleri verimi elde edebildiğinden dolayı sahip olduğumuz öncü konumu her geçen gün daha iyi bir düzeye ulaşmaktadır. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz bizleri tercih ettiğinden dolayı kendi isteklerini en rahat biçimde yerine getirebilmektedir. Kartların tüm alışveriş platformları üzerinden ödeme seçeneği olarak kabul edilmesi, herhangi bir teknik problemin yaşanmasına sebebiyet vermemektedir. Ön ödemeli kartlar ile ilgili bildirimin bizlere ulaştığı taktirde kart kullanıma açılacaktır. Bu sayede müşterimiz zaman kaybı yaşamadan alışverişini tamamlayabilmenin keyfini çıkartacak. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermemiz, ulaşılabilirlik problemlerinin en aza indirgenmesine sebebiyet veren faktörler arasında yer alıyor.