Artık alışveriş sıklıkla internet üzerinden yapılıyor ve beraberinde kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlayan ödeme teknolojileri çıkıyor. Sanal ödeme seçeneklerinden en çok kullanılan ve erişebilir yöntemi Paykasa alımı yapmaktır. Uluslararası bir finans şirketi olması nedeniyle dünyanın her yerinde internet sitelerinde kullanabilirsiniz. Gün geçtikçe Türkiye’de kullanıcı ve iş ortaklığı yapan alışveriş ve oyun sitesinin sayısı hızla artmaktadır.

Bir çok konuda kullanıcılara rahatlık sağladığı için Paykasa satın almayı tercih edilen bir ödeme yönetimi haline gelmiştir. Güvenli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmek için sadece resmi bayiler ile iletişime geçin.

 

Birkaç Adımda İşleminiz Tamamlanır

Elinizde fazla olan değerlendirmek istediğiniz veya başka bayilerden aldığınız kullanılmayan Paykasa Kartınızı paraya çevirebilmenizde hızlı ve kolay bir işlem. Bize Bozdurmak istediğiniz miktar ve yatırılmasını istediğiniz hesap bilgilerinizi iletmeniz yeterli. Güncel doviz kuru üzerinden hesaplanıp banka hesabınızdan kısa bir süre içersinde erişebilirsiniz.

 

  • Müşteri temsilcilerimiz ile canlı destek bölümüne iletişime geçin
  • Ne kadar paykasa satın almak istediğinizi bize yazın
  • Bize almak istediğiniz ödeme miktarını Tl olarak hesaplarımızdan birine yatırın
  • Yaklaşık 3 dakika içersinde paykasa ödeme kodu size mesaj ve eposta olarak gönderilir

 

Resmi Bayi’den Paykasa Satın Al

Paykasasi.com olarak sektörde yıllardır yer alıyoruz. Resmi bayi olarak bilinmemiz ve verdiğimiz hizmetlerin kurallar dahilinde ilerlemesi, müşteri potansiyelimize olumlu etkiler sunmuştur. Paykasa bonus ve kampanyaları~da faydalanmak için bizimle iletişime geçin. Günün her saatinde ulaşabileceğiniz müşteri temsilcimiz, sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Paykasa al dendiğinde firmamız aklınıza gelsin. Kart alımlarınız için uzun bir süreye ihtiyaç duymadan kartınızı kullanabileceksiniz. Ödeme yaptıktan sonra uzun bir süre bekletmiyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde karşılıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak, sektörde öncü bir firma olarak biliniyoruz. Yaptığımız tüm işlemlerin hukuksal problemler oluşturmaması, güvenilir bir firma olduğumuzun kanıtıdır.

 

Daha Fazla Bilgi ve İndirim Fırsatları İçin Bizimle İletişime Geçin

Yüksek alımlarda ve satışlarda sunduğumuz fırsatlar, müşterilerimizin alım aynı zamanda satım esnasında kazançlı çıkmasına sebebiyet vermektedir. Paykasa al konusunda müşterilerimize çeşitli fırsatları sunmamız, tercih edilme sebeplerimiz arasında yer almaktadır. Bu sayede müşterilerimiz bizleri tercih ederek bazı konularda avantajlı çıkabilmektedir. İndirim fırsatları için bizleri takip etmeniz ve bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firma olarak güvenilir bir şekilde paykasa alımı ve satımı yapmanıza yardımcı olmaktayız. Resmi bir bayi olduğumuzdan ötürü herhangi bir güven problemi yaşamanız mümkün değildir. Tüm işlemleriniz güncel kur değerleri ve fırsatlar üzerinden yapılmakta, maksimum verim elde etmeniz mümkün hale gelmektedir.

Paykasa satın alabilmek için müşterilerimizin bizlerle iletişime geçmesi yeterli olacaktır. İlk etapta ödeme yapılması gerekir. Ödeme yapıldığı taktirde ödeme bildiriminin de müşteri temsilcisine iletilmesi, kartın kullanıma açık olmasına sebebiyet verecektir. Paykasa kart fiyatları güncel kur değerleri üzerinden hesaplanmaktadır. Paykasasi.com olarak müşterilerimize bu şekilde hizmet vermemiz, ekonomik açıdan problem yaşamalarını engellemektedir. Bu sayede müşterilerimiz, kart satın alırken ekstra ücret ödememektedir. Güncel kur değeri ne ise o değer üzerinden kart satışı yapılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra kart alışverişi yapabilmek için fiyat sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Fiyat sayfamızda yer alan kart çeşitleri hakkında detaylı bilgi yer almaktadır. Bu sayede müşterilerimiz istediği kartı seçebilmektedir.

Güvenilir Ön Ödemeli Alışveriş Kolaylığı

Ön ödemeli kart kullanmak, ekstra ücretlerin ortadan kalkmasına sebebiyet vermektedir. Kredi ve banka kartları bazı işlemler için ücret isterken Paykasa sistemi bu tarz şeyler için ücret istememektedir. Kart kullanıcıları tüm bunların yanı sıra tüm siteler üzerinden alışveriş yapabilmektedir. Resmi bayi üzerinden güvenilir ve hızlı bir şekilde Paykasa satın al. Kullanıcılar internet alışverişi açma ve kapama gibi işlemlerle uğraşmamaktadır. Kart otomatik olarak alışverişe açık olduğu için bankayla görüşme gibi işlemlerin gerçekleşmesine gerek duyulmuyor. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz, bizlerden yüksek miktarda bakiye alırsa indirimlerimizden faydalanması mümkündür. İndirimlerimiz sayesinde müşterilerimiz daha fazla alışveriş yapabilmekte ve ekonomik açıdan olumlu bir şekilde etkilenmektedir. Tüm platformlar üzerinden alışveriş yapabilmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Hangi Sitelerde Paykasa Geçerlidir

Paykasa akla gelebilecek tüm E-Ticaret siteleri üzerinden kullanılabilmektedir. Elektronik, oyun, giyim ve çeşitli kategorilerde yer alan E-Ticaret siteleri Paykasa sistemini ödeme seçeneği olarak kabul etmiştir. Bunlardan bazıları SkypeMetin2Dark Orbit siteleridir.  Yurt dışından alışveriş yapmak isteyip, kartı yurt dışı alışverişlerine açık olmayan kullanıcılar Paykasa kart kullanarak alışveriş yapabilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz istedikleri her platform üzerinden ürün alabiliyor. Tüm bunların yanı sıra oyun satın alıp, tarayıcılar üzerinden oyun oynamak da mümkündür. Oyun içi alışverişlerin bu kart ile yapılması da mümkün hale getirilmiştir. Kartın kullanım kapsamı her geçen gün gelişmekte ve internet üzerinden güvenli alışveriş yapmak isteyenler bu sistemi kullanarak, kişisel bilgilerini güven altına almaktadır.