Paykasa Bozdurma sayesinde harcamalarınızdan Kartınızda kalan bakiyeyi tekrar nakit paraya çevirebilirsiniz. Nakit paraya ihtiyacınız olduğu anda Paykasa bozum yaparak hızlı bir şekilde banka hesabınıza nakit olarak yatırılır.

Paykasa Bozdurma Nedir?

Ön ödemeli kart aldıktan sonra geri kalan bakiyeyi bozdurmak isteyen müşterilerimize bu konuda yardımcı olmaktayız. Paykasa para bozdurma hizmetimiz güncel kur değerleri baz alınarak gerçekleştirildiğinden dolayı herhangi bir güven probleminin yaşanması mümkün değildir. Bu sayede müşterilerimiz bizlere güvenerek rahat bir şekilde bozdurma işlemini gerçekleştirebilmektedir. Müşterilerimiz herhangi bir şekilde problem yaşamıyor. Kart bilgilerinin canlı destek ekibimize sunulması halinde kısa süre içerisinde ödeme gerçekleştirilmekte ve müşterilerimizin ekonomik problem yaşaması engellenmektedir. Paykasa ödeme sisteminin uluslararası kullanımı ve popüler olmasından dolayı kalan miktarı bozum yaparak hesabınıza nakit olarak geçmesini sağlar. Özetle paranız hiçbir zaman kaybolmaz, internet harcaması yaptıktan sonra kalan miktarı her zaman nakit paraya çevirebilirsiniz.

Paykasa Bozdurma Nakite Çevir
Paykasa Bozdurma Bankalar

Paykasa Bozdurma Nasıl Yapılır?

Kartınızda kalan miktarı herkartın kendisine özel olan şifresi sayesinde tüm bozum yapan bayiler tarafın görünebilir. Ucuz ve Güvenli birşekilde Resmi Bayi tarafından paykasa kart bozdurma için bilgilerinizi paykasasi.com müşteri temsilcileri ile canlı destek formu yolu ile iletin ve bakiyenizi güncel kur üzerinden hemen banka hesabınıza yatıralım. Tek yapmanız gereken bizimle iletşime geçmenizdir. Resmi bayii olarak hizmet vermekte ve ödemeyi herhangi bir şekilde aksatmıyoruz. Banka hesabına direkt ödeme yapmamız ve bozdurma esnasında güven problemi yaşanmaması için işlemleri hızlandırmamız, güvenilir olduğumuzu kanıtlamaktadır.

Paykasa Bozum

Internet alışverişlerinizde kredi kartına benzer şekilde kullanılıp ön ödemeli bir kart sistemidir. Yaptığınız harcama sonunda kartınızda kalan bakiyenizi paykasa bozum ile nakit’e çevirebilirsiniz. Günlük kur değerinden istediğiniz miktarı bozdurun. Nakit olarak banka hesabınıza havele yapılması için müşteri temsilcilerimiz ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda yardımcı olup bozum işleminizi gerçekleştirecekler. Alım ve satışlarda bizimle çalışmayı sürdüren müşterilerimize avantajlar sağladığımız için bizimle çalışmaya devam ediyorlar. Ödemenin kısa süre içerisinde gerçekleşmesi, bizleri tercih edenlerin ödeme konusunda kuşku yaşamalarını engellemektedir. Resmi bayi olarak hizmet verdiğimizden ötürü bu tarz problemlerin yaşanması imkansızdır.

Paykasa Bozdurma İşlemleri

Güvenli ve Kolay Internet Alışverişi için Paykasa

Ön ödemeli kartımızı satın aldığınızda internet üzerinde kişisel bilgileriniz güvende olduğuna emin olabilirsiniz. Kartımızın geçerli olduğu sitelerde harcama yapabilir ve daha sonra paykasa kartınızda kalan bakiyeyi kolaylıkla banka hesabınızdan nakit olarak çekebilirsiniz. Bu şekilde hem güvenli olup hem de yatırdığınız tüm miktarı geri alabilirsiniz. Kredi kartınızda olduğu gibi internet ortamında yüksek limiti olan bir ödeme aracını risk etmemiş olursunuz. Ön ödemeli bir sistem olması sizi korur. Birçok alışveriş sitesinde kullanılır ve dünya çapında yaygındır

Neden Biz?

Bu sayede Paykasa bozdurma fiyatları konusunda müşterilerimiz rahat bir şekilde bizleri tercih edebilmektedir. Tercih edilmemizi sağlayan temel sebeplerden biri resmi bayi olarak hizmet vermemizdir. Resmi bayi olarak sektörde yer almakta ve güncel kur değerlerine göre bozdurma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Güncel kur değerlerini baz almamız, müşterilerimizin zarar etmesini engellemekte ve ekonomik problem yaşamasına karşı önlem olarak görünür. Bu sayede bozdurma işlemi için birçok kart kullanıcısı bizleri tercih eder. İlk etapta bizi tercih edenlerin yapması gereken, gerekli kart bilgilerini bize sunması ve ne kadar bakiye bozdurulacağını bizlere bildirmesidir. Bozdurma veya Bozum işlemi kart bilgileri ve gereken bilgiler teslim edildikten sonra başlar. Kartın içerisinde bulunan bakiye sıfırlanır ve tarafımızca ödeme, belirtilen banka hesabına gerçekleştirilir. Bu sayede müşterilerimiz herhangi bir konuda problem yaşamadan bozdurma işlemini yapabilir. Bozdurma işlemi esnasında herhangi bir güven problemi yaşanması imkansız olan durumlar arasında yer almaktadır. Paykasasi.com olarak, bu tarz problemlerin yaşanmasına karşı engel olabilmek için gereken tüm avantajları müşterilerimize sunuyoruz. Güven vermeyip, fazladan komisyon alan resmi olmayan bayilerden müşterilerimizi kurtarıyoruz.