Paykasa Bozum yaparak online alışverişlerinizde kalan kullanımlarınızı kolayca tekrar nakit olarak kullanabilirsiniz. Nasıl mı? bu blog yazımızda merak edenlere bunu anlatıyoruz. Inter üzerinde güvenli bir şekilde gerekli alışverişlerinizi tamamladıktan sonra kalan bakiyenizi TL olarak banka hesabınıza transfer edebilirsiniz.

Payakasa Bozum Nasıl Yapılır

Canlı destek paneli üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin. Bozum yapmak istediğiniz miktar ve şifre bilgilerinizi paylaşın. Sizlere haftanın 7 günü günde 24 saat hizmet vermekteyiz. Kullancıların güven ve gizliliğini koruyan ödeme sistemi paykasa kart resmi bayisi.

Paykasa Bozum Yaparken Nelere Dikkat Etmeli ?

Paykasa online alışverişde en güvenli ödeme yollarından olup işlemleriniz süresince kışisel bilgileriniz gizli tutulur. Burada en önemli resmi bayileri üzerinden paykasa bozdurma yapmanızdır. Aksi taktirde bozum miktarının banka hesabınıza geçip geçmeyeceğinden emin olmazsınız. Güncel kur üzerinden bozum yapmak size kazandır ve daha fazla harcama yapamanız demektir. Bozum yaparken güncel kur fiyat üzerinden yapıldığına emin olun.