Paykasa fiyatları alımlarında paranızın karşılığını en iyi şekilde almanız için satışları günlük merkez bankası döviz kuru üzerinden işlem yapmaktayız. Euro kuruna bağlı olarak artış ve düşüşlere göre fiyatımızı düzenliyoruz. Güvenilir ve hızlı bir hizmet için müşteri temsilcilerimiz sizi alım ve bozdurma ihtiyaçlarınız için yardımcı olacaklar.

Fiyat Listesi

Düşük Komisyon Ücreti

Kartın ödemeden hemen sonra teslim edilmesi mümkündür. Müşterilerimiz ödeme bildirimi yaptığı taktirde müşteri temsilcimizden kart bilgilerini alabilecek ve anında alışveriş yapabilecektir. Hızlı bir şekilde işlemleri gerçekleştirmemiz, alışverişin daha kolay tamamlanmasına ve müşterilerimizin zaman kaybı yaşamamasına sebebiyet vermektedir. Bu sayede tüm problemlerin önüne geçerek, müşterilerimizi memnun etmeyi başaran güvenilir bir bayi olarak sektörde yer alıyoruz.

Paykasa Kart Fiyatları

Güvenli Alışveriş İçin

Güncel paykasa euro fiyatları için bizimle iletişime geçin. www.paykasasi.com zorluklardan uzak güvenli alışveriş hizmeti veren bir firma olmakla beraber 128 bit SSL bağlantısı ile bu anlamda resmi bir garantör hizmeti vermektedir.Bu nedenle siz değerli müşterilerimiz tarafından tercih edilmekteyiz.

Paykasa Fiyatları Reseller

Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

Firma olarak tüm alış ve satış işlemlerini güncel kur değerleri üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Resmi fiyatlardan satış yapmamız, müşterilerimizin alımını daha güvenli bir hale getirmektedir. Bu sayede mümkün hale gelmekte ve müşterilerimiz maksimum verim elde etmenin keyfini yaşayarak, bizleri her zaman tercih etmektedir. Kredi Kartı farklı olarak sanal kart içersinde farklı bakiye alternatifleri bulunmaktadır. Her kartın farklı alternatifinin bulunması, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmelerine olanak tanıyor. Paykasa fiyat listesi tarafımızca en uygun düzeye indirgendiğinden dolayı müşterilerimiz bizlere güvenmek konusunda herhangi bir problem yaşamamaktadır. Daha hesaplı kart alımı için en çok tercih edilen firma olarak bilinmekteyiz. Fiyatlar, güncel kur değerlerine göre hesaplandığından dolayı müşterilerimizin ekonomik açıdan problem yaşaması mümkün değildir. Firma olarak sunduğumuz hizmet, her zaman takdire şayan olmuştur. Takdire şayan olmasının en büyük sebebi, müşterilerimize ekonomik açıdan yardımcı olarak daha fazla ürün alabilmelerine ve ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilmelerine yardımcı olmamızdan kaynaklanıyor.

Resmi Bayi’den, Uygun Payksa Fiyatları

Sitemizde görebileceğiniz şekilde bu anlamda en uygun fiyatları sizlere sunuyor olmamızın nedeni resmi Paykasa reseller olduğumuzun küçük bir ispatı nitelğindedir. İnternet ortamında Euronun gerçek kurundan daha aşağı fiyatlarda satış yapma vaadi veren sitelerden kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederiz. Nasıl bir banka ya da döviz bürosundan döviz alırken piyasa değerinin altında bir fiyat mümkün değil ise gerçekte bir banka olan  Finance & Online Banking LTD. INC’ninde sizlere uluslar arası Euro günlük kur altında satış yapması mümkün değildir. Komisyon ve işlem ücretleri konusunda kafanizda soru işareti kalmadan firmamızda kart satın alabilirsiniz.