Bu yazımızda sizlere paykasa kart nasıl alınır ve kart alma işlemleriniz de dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılardan bahsedeceğiz, öncelikle yapmanız gereken, internet bağlantınızın olması ve internet bankacılığını kullanabilmenizdir (atm de kullanılabilmektedir). Tüm bu gereksinimleri karşıladığınızda, yapmanız gereken tek şey adres satırına paykasasi.com yazarak sitemize giriş yapmak ve canlı destek kanalıyla bizimle irtibata geçmektir.

Canlı destek kanalıyla paykasa alımlarda, tecrübeli satış temsilcilerimiz işlemlerinizi saniyeler içerisinde tamamlamış olacaktır, unutmamanız gereken başka bir detay ise, siz değerli müşterilerimize daha hızlı yanıt verebilmek adına, tüm işlemlerimizi kısa tutmakta ve mümkün olduğunca az konuşma ile hizmetimizi sağlamakta gayret göstermekteyiz, fakat eft/havale işlemleri her banka da farklılıklar göstermekte olup, gerekli ödemeyi yapmanız sonrası, 5-10 dakikalık bir bekleme süresi sonrasında havale bildiriminde bulunmanız, oluşturduğumuz bu sağlıklı sistemin yürüyüşü açısından maksimum düzeyde yararlanabilmeniz adına oldukça önemlidir. Bu küçük ayrıntılara dikkat etmeniz sonrasında, paykasa alım işlemleriniz, evden dışarı bir adım atmadan kapınıza satın aldığınız bir ürünün kargo firması tarafından ulaştırılması kadar basit bir hal almaktadır. Alım işlemleri ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm bunlara rağmen yaşanabilecek aksiliklerin hiçbir zaman tamamı ile son bulmayacağı bilinci ile, canlı destek hattımız 7/24 tüm sorularınıza cevap verecek müşteri temsilcilerim ile kesintisiz hizmet vermektedir, aklınıza takılan tüm bu sorular ile ilgili, lütfen bizlerle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Paykasa Alımı için buradan daha detayli bilgiyi ua