Paykasa nasıl alınır? sitemiz üzerinden kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Alım veya bozdurma işlemi yaparken bizler gibi resmi şubeler ile sanal kart “e-pin”  işlemlerinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Müşteri temcililerimiz her zaman çok yakınınızda. Satın alımı yapacağınız miktarı havale yolu ile banka hesaplarımızdan birine gönderin. Ödemeniz onaylandığında kart alım işleminiz tamamlanmış olur. Kullanmayı tercih etiğiniz bir banka ve hesap bilgilerimizi müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Alım ve bozdurma İşlemi hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Paykasa Kart şifrenizi aldıktan sonra internet üzerindeki bir çok alışveriş, e-ticaret ve online oyanan oyunda harcama yapabilirsiniz. Sadece ödeme yaptığınız miktar toplam bakiyenizden düşer ve banka hesabınıza ödeme anında yapılır. Kalan bakiyenizi hemen geri alabilmeniz bir çok kişi için büyük bir avantaj olup bu konuya özen göstermekteyiz. Çalışma saatleri içerisinde en kısa zamanda işleminiz gerçekleştirilir ve kart kodunu anında size teslim edilir.

Paykasa Kart Nasıl Alınır

Adım Adım Paykasa Almak İçin

Kullanmadığınız veya başka bayilerden almış olduğunuz Paykasa paraya çevirmeniz kolay ve hızlı bir işlemdir. Resmi bayilerden bozdurmak istediğiniz miktarı ve yatırılmasını istediğiniz banka bilgilerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Güncel kuru baz alarak hesaplanan miktar hesap numarınıza en kısa sürede yatırılır. Canlı destek bölümündeki müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin.Almak istediğiniz paykasa miktarı bize yazın arzu ettiğiniz ödeme şekli ile TL cinsinden hesaplarımızdan herhangi birine yatırın.

3 dakika içerisinde paykasa ödeme şifresi size e posta yahut mesaj plarak gönderilir.

Paykasa Kart Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

 

  • Sadece güvenilir ve tercih edilen paykasa şubelerinden alım işlemi yapın.
  • SSL sertifikası olmayan web sitelerinden alış veriş yapmayın.
  • Alım ve bozdurma işlemi yaparken günün kuru ile size verilen fiyatı karşılaştırın.
  • Paykasa satın alımı yaptıktan sonra size verilen kodu sadece işlem yapacağınız kurumlar ile paylaşın.
Paykasa Güvenilir Alım Noktası