Paykasa Kart Sanal “E-pin” Ödeme Sistemi

Finance & Banking Online LTD. INC uluslar arası çalışan gerçekliği olan sanal bir banka olması nedeniyle hemen hemen Dünya’daki tüm ülkelerde şubelikleri olan bir şirkettir. Bu nedenledir ki Paykasa alışverişlerinizde öncelikle kart taleplerinizi yetkili şubelerden gerçekleştirmeniz sizin adınıza hem güvenli hemde en uygun fiyatlara ulaşmanız anlamını taşımaktadır. Faaliyet gösterdiği ülke yasalarıyla uyumlu şekilde çalışan şirketin Türkiye cumhuriyetinde bulunan serbest piyasa ve ticaret esnekliğinden yararlanabilen üçüncü şahıslara karşı herhangi bir yaptırım uygulayamamaktadır.Bu neden le herhangi birisi ,kurum ,kuruluş Türkiye resmi şubesi olan www.paykasasi.com üzerinden alışveriş gerçekleştirip bunu daha sonra kâr gütme amacıyla daha yüksek fiyatlara sizlere satabilmektedir.

Paykasa Nedir

Ön Ödemeli Sanal Kart

Paykasa nedir derseniz internet alışverişlerimizde tek kullanımlık şifresiyle hiçbir şekilde dolandırılma riskimizin olmadığı hızlı ve güvenli onlarca avantaja sahip Dünya’daki tüm para birimlerinde karşılığı bulunan, gerçekliği olan sanal bir karttır.

Paykasa ve diğer sanal kartları içersinde Euro olarak internet üzerinde harcama yapmanız için para bulunur. Sanal ödeme kartların ödemesi peşin olarak yapılır. Kişisel verilere gerek kalmadan alışveriş yapabilirsiniz. Karta fiziksel olarak ihtiyacınız yoktur. Kredi kartlarında olduğu gibi size verilen 16 haneli şifre harcama yapabilmeniz için yeterli olacaktır. Kullanım olarak kolay ve güvenli olması yanı sıra kişisel bilgileriniz istenmez ve böylelikle bir yerde saklanmaz. Ayrıca istediğiniz zaman tutarı nakit olarak geri alabilirsiniz. Paykasasi.com gibi güvenilir siteler üzerinden bunu sağlayabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Kullanılır

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa kullanılabildiği online site,oyun, v.b. platformlarda sahip olduğu zenginlik olarak, kendi türündeki tüm diğer sanal kartlara göre avantajlıdır. Daha başarılı ve güvenilir olması gibi etkenlerden ötürü, siz değerli müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Kripto şifrelenme metodu üst düzeyde olup kartınızda ki şifrenin,deneme yanılma yöntemi ile üçün şahıslar tarafından tahmin edilmesi mümkün değildir. Kolaylıkla alışveriş yapılması mümkündür, bunun için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sahip olduğu yüksek güvenlik sistemi ile nakit kaygınızın önüne geçer. Güncel kur takibi ve düşük fiyat politikası ile, minimum kar ve maksimum hizmet kalitesi anlayışıyla sunar. Fiyatlar güncel kur üzerinden Türkiye Merkez Bankası değeri baz alınır. Satın almak istediğiniz ürün,site ve oyun içi bakiye alışverişlerinizde, nakit harcamalarda ki kadar uygun fiyatları sağlayabilmektedir.

“Epin” Olarak da Bilinen Paykasa Kart Nedir?

Devlet destekli sistemi ile bankacılık sektöründe uluslararası anlaşmalarla teminat altına alınmış MA-02-07-2014-171-01 numaralı Malta lisansı ile sanal bir banka olarak faaliyetlerini Malta’da sürdüren bir şirkettir. Paykasa Kart nedir verebilecek en iyi cevap; Malta, Türkiye ve Dünyada bir çok Ülkede binlerce kullanıcı tarafından tercih edilen bu sanal ödeme kartı kişisel bilgileriniz ve bakiyenizin güvenliğinizi üst seviyelerde tutmaktadır. Kısacası birikiminizi barındırdığınız banka hesabınız kadar güvenli olup internet dolandırıcılığı anlamında ele geçirilemez avantajlara sahiptir.

Nasıl Alabilriim?

Paykasasi.com üzerinden, hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.  Müşteri temsilcimiz size sadece bir telefon uzaklıktadır. Satın alacağınız ücreti eft,havale ile banka hesaplarımızdan herhangi birine gönderebilirsiniz. Ödemeniz onaylandığı takdirde kart alım işleminiz tamamlanmış olur. Kullanmayı istediğiniz herhangi bir bankaya ait hesap bilgileriniz ile müşteri destek hattına ulaşarak yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa şifrenizi aldıktan sonra internet üzerinden alışveriş ücretleri ve oyun odemelerinizi, e-ticaret sayfalarındaki harcamalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödeme işleminizi gerçekleştirdikten sonra yapmış olunan harcama tutarı toplam bakiyenizden düşer ve kullandığınız banka hesap numaranıza kalan bakiyeniz anında yansıtılır. Çalışma saatleri içinde en kısa sürede işlemleriniz gerçekleştirilir.

Kolay ve Zahmetsiz Ödeme

İnsan hayatında internet her geçen gün daha fazla yer kaplamaktadır. Birçok insan internet üzerinden online alışveriş sitelerinden ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Alışverişin dışında oyun ödemeleri de artık internet üzerinden yapılmaktadır. Müşterilerimizin güvenliğine son derece özen gösterdiği için numara ve harflerden meydana gelen elektronik kod ve şifreleri kullanır. Bu şifreler sayesinde alışveriş harcamaları, oyun ödemeleri de yapılabilir. Dünya da yaygın olarak kullanılan e-pin  Türkiye’de de oldukça rağbet gören ödeme yoludur. E-pin ile yapılan ödemeler daha hızlıdır. Online platformlardaki dijital şifre olan e-pinlerin tek kullanımlık ve şahsi şifre olmasından dolayı kontolünüz dışındakı harcamalara karşı sizi son derece güvende tutan bir mekanizmadır. İnternet üzerinden yapılan tüm alışverişlerinizde, oyun ödemelerinde size dair hiçbir bilgiye gerek duymaması, bu bilgilerin sızıntıya uğrama riskini de ortadan tamamen kaldırmıştır.