Paykasa, genel anlamı itibari ile ön ödemeli kart sistemi olarak biliniyor. Özellikle internet alış verişlerinde tek kullanımlık şifreler ile art niyetli kişilerce dolandırılma riski taşımayan güvenli ve hızlı birçok avantaja sahip ve dünya genelinde tüm para birimlerine karşılık gelen, gerçekliği mevcut olan sanal bir kart olarak biliniyor.

Paykasa diğer sanal kartlar içinde Euro para biriminde internet platformundan alış veriş yapmaya olanak sağlayan belli miktarda para bulunuyor. Sanal ödeme kart kullanıcıları kartların ödemesini peşin olarak yapıyor. Kullanıcılar kişisel verilerini girmeden alış veriş yapabiliyorlar. Kullanıcıların alış veriş yaparken kartlarına fiziksel anlamda ihtiyaçları yoktur. Paykasa kartlarını kullanabilmek için paykasa satış işlemi yapıldığında 16 haneli şifre veriliyor. Bu şifre kullanıcıların alış veriş yapabilmeleri için yeterli oluyor.

Paykasa Satışı Nasıl Yapılıyor?

Paykasa internet üzerindeki tüm platformlarda sağlıklı ve güvenli bir şekilde alış veriş imkanı sunuyor. Bu özelliği ile birlikte emsal kartlardan çok daha fazla avantajlar sunuyor. Özellikle kullanıcıların paykasa satışı işlemini gerçekleştirmelerinin ana nedenlerinden birisi de hızlı ve güvenli olmasıdır. En önemli özelliklerinin başında kripto şifreleme sisteminin çok daha gelişkin olmasıdır. Bu da kullanıcılar için güven sağlaması açısından oldukça önemlidir. Kartın sağlıklı ve kolay bir şekilde kullanılabilmesi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmesi yeterlidir.

Avantajları Nelerdir?

Paykasanın en önemli avantajı kullanıcılarına kolay alış veriş imkanı sunmasıdır. Sağlamış olduğu güvenlik sistemi ile kullanıcıların nakit kaygısını ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda paykasa kart satış işlemi sonrasında güncel kur takibi de çok kolay bir şekilde yerine getiriliyor. Maksimum hizmet ve minimum kar güden bir özelliğe sahip olması nedeni ile de kullanıcıların ilgisini çekiyor. Fiyatlar güncel kur baz alınarak Türkiye Merkez Bankası değerlerine göre veriliyor. Paykasa karta sahip olmak için internet sitesine giriş yapılarak kart talep işlemleri yapılarak belirtilen adrese gerekli şifre bilgileri gönderiliyor.

Paykasa Kart ile E- Pİn Ödeme Sistemi

Kullanıcıların paykasa kart satış işleminden sonra ödeme sistemleri konusunda teknolojik gelişme sağlayan yöntemleri kullanmaları sağlanıyor. Uluslar arası satış işlemlerinin güvenli bir şekilde yerine getirilmesi ile birlikte herhangi bir güvenlik sorunu gibi sıkıntılar meydana gelmiyor. Dünya genelindeki sanal banka ile entegre olma özelliği sayesinde önemli kriptolu şifreler ile işlem yapabilme özelliği söz konusudur. Bu yöntemlerden birisi olan e- pin ile ödeme sistemi sıfır risk içerdiğinden tam anlamı ile güvenilerek alış veriş işlemleri kaliteli bir şekilde yerine getiriliyor.