Paykasa Hizmetleri (Satış ve Bozdurma)

Paykasasi, 2015 yılında kurulmuş ve bugüne kadar internet kullanıcılarının güven altında alışveriş yapmasına olanak tanımıştır. İnternet üzerinden alışveriş yaparken ek ücret alınmasını engellemek, zaman kaybı yaşatmamak, kişisel bilgi vermeden alışveriş yapabilmek firmanın sunduğu avantajlar arasında yer almaktadır.  Güvenilir alışveriş yapılmasına olanak tanıdığı gibi müşterilerinin güven içerisinde bakiye almasına da yardımcı olmuştur. Firma, her geçen yıl kendi gelişimini arttırmakta ve bu sayede müşterilerinin güvenini sağlamıştır. Resmi bayi olması, güncel kur değerleri üzerinden işlem yapılmasına ve müşterilerin de güvenmesine olanak tanımıştır. Paykasa hizmetleri içın müşteri temcilerimiz size yardımcı olacaktır.

Paykasa Hizmetleri

Güvenilir ve Hızlı Bir Deneyim İçin

Daha önceleri yurt dışı kaynaklı olarak Türkiyede kısıtlı faaliyet gösteren firma, resmi bayiliği olmayan üçüncü şahıslar tarafından Türkiye de kötü kullanımın önüne geçme amaçlı almış olduğu bu kararda, müşterilerine güvenli alışverişi sunmanın yanı sıra, gerçekliği olmayan ve kişileri dolandırmaya yönelik kurulmuş olan bir çok şahıs/kurum v.b. oluşumları da, engellemiş bulunmaktadır. Biz aracı bir kurum olarak değil, ana şirketin uzantısı olarak Türkiye de hizmet vermekteyiz. Alışverişlerinizi sitemiz üzerinden gerçekleştirmek, sizlere, hem daha hızlı,ucuz ve daha güvenli bir paykasa alım,satım ve kullanım deneyimi kazandırıyoruz

Paykasa Türkiye Resmi Satış Firması

Resmi satış firması olan Paykasasi.com, bu zamana kadar verdiği tüm hizmetlerin güvenli olmasına yardımcı olmuştur. Firmanın benimsediği prensipler, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. 2015 yılından bu yana verilen hizmetlerin kalitesi her zaman üst düzeyde tutulmuştur. Müşterilerinin güven altında alışveriş yapabilmesine olanak tanıyor.  Yüksek alım yapan müşterilere indirim yapan firma, en çok tercih edilen firmalar arasında yer almış ve resmi olarak hizmet vermektedir. Paykasa Türkiye müşterilerinin güvenini sağlayan ve her zaman yanında olan şirket, Türkiye’nin en güvenilir firması olmaya hak kazanmış ve her zaman kendi hizmet kapsamını kaliteli hale getirmeye çalışarak, öncü olarak sektörde yer almıştır.

paykasasi müşteri destek ekibi

Avantajlarla Dolu Paykasa Kart

Hizmetlerini güven çerçevesinde sunan firma, sektördeki kullanıcıların güvenini kazanmayı başarmıştır. 2015 yılından bu yana güvenilir herkesin tercih etmesine sebebiyet vermiştir. işlemlerin güncel kur değerleri üzerinden hızlı bir şekilde yapılması güvencesi ile Paykasa hizmetleri ve Paypara Firmanın sahip olduğu yetkiler, resmi olduğunu kanıtlayan diğer faktörler arasında yer almaktadır. Kart ve bakiye satışları, bozdurma işlemleri firmanın yapabileceği işlemler arasında yer alıyor. Bu işlemler güncel döviz kur fiyatları üzerinden yapılmaktadır. Bu sayede müşteriler, istedikleri şekilde bozum yapabilmekte ve diğer tüm işlemlerini güven altında gerçekleştirebilmektedir. Paykasasi.com, müşterilerinin tüm isteklerine yanıt verebilmek için hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştiriyor. Kart alımı yapan müşteriler, havale yaptığı anda kartın bakiyesini kullanabiliyor. Yurt dışı ve yurt içinde bu hizmeti profesyonel, resmi olarak vermekteyiz.