Son dönemde internet üzerinde bir fenomen haline dönüşen Paykwik Kartları, sandığınızdan daha çok tercih ediliyor. Öyle ki; aktif olarak kullanılmasının en büyük etkenlerinden biri güvenli olması. Paykwik, alışveriş yapmak veya para yatırmak istediğinizde, kişisel verilerinizin 3 kişiler ile paylaşılmasını önler. Bunlara ek olarak en pratik ve hızlı para yatırma araçlarından biridir.

Paykwik

Paykwik Kart ile hiç bir şekilde ödeme sırasında kişisel bilgi talep edilmemektedir. Ödemeyi yapmak için Paykwik Kart’ı seçmeniz ve 14 haneli numaranızı girmeniz yeterlidir. Bu şekilde kartınızın kaybolması veya başkasının eline geçmesi gibi olumsuzluklar ortadan kalkmaktadır. Kart yalnızca bir kere kullanılır, ikinci kez kullanımına izin verilmez, bu sayede internet üzerinde güvenliğiniz tamamiyle sağlanmış olur.

Özellikle son zamanlarda sıkça duyduğumuz kredi kartı bilgilerinin çalınması gibi bilişim suçları ve bu suçlara karşı önlemlerin yetersiz kalması, bu tarz ödeme sistemlerinin kullanıcılar tarafından tercih edilmesine sebep olmaktadır. Artık neredeyse her sitede bu kart ile ödeme yapmak mevcut.

Tüm bunlar göz önüne alındığında, internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı yerine Paykwik kullanmak oldukça avantajlıdır. Böylesine başarılı bir sistem, tabii ki “Güvenilir mi?” sorularını da beraberinde getiriyor.Öncelikle diğer banka kartları gibi kartınızı alırken kişisel bilgiye ihtiyaç duyulmaz, bu şekilde hem kartınızı hızlı elde edersiniz, hem de kişisel verilerinizin 3 kişilere geçmesi gibi endişeler ortadan kalkmış olur. Ayrıca kart içine yüklenen paranın kullanımı bir yıl ile sınırlandırılmıştır. İçindeki para bittiğinde kartınız otomatik olarak iptal olur. Bir yıl bitmeden, eğer kartınızı iptal etmek isterseniz ve içinde para var ise, kart içerisindeki tutar tarafınıza geri iade edilebilir.

Paykwik Nedir?

Paykwik, sanal ortamda alışveriş yapmanızı sağlayan ve bir çok internet sitesinde para yatırma yöntemi olarak kullanılan bir ön ödeme sistemidir. Global olarak, bir çok ülkede, yıllardır kullanılan değişen alışveriş alışkanlıklarına sorunsuz,güvenli bir çözüm sunmaktadır. Alışveriş ve diğer işlemler 14 haneli bir koda sahip kartlar ile yapılır.
Online ticaret, özellikle son 5-6 yılda büyük bir ilerleme kaydetmiş durumda diyebiliriz. Buna bağlı olarak her geçen gün büyümekte olan bu sektör, ülkemizde yeni yeni istenilen noktaya ulaşmaktadır. Son yıllarda internet üzerinden alışveriş yapan kullanıcıların karşılaştığı olumsuz durumlar nedeniyle, günümüzde hiç olmadığı kadar popüler hale gelmiştir. Özellikle kredi kartları üzerinden kişisel verilerin çalınması buna örnektir. Tek kullanımlık olan Kartlar ile binlerce site üzerinden alışveriş yapmanız mümkün. Paykwik kartları, kart miktarı kadar alışveriş yapmanızı ve bu sayede bütçe aşımı gibi sıkıntılara girmenizi engeller. Kendi bütçeniz üzerinde tamamen sizin kontrolünüz olur.

Güvenilir Paykwik Satın al

Dünya çapında popülerliğiyle her geçen gün daha çok ilgi gören bu karta sahip olmak için doğrudan bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Önceden hazırlanan PIN kodları şeklinde sunulur her PIN kodunun belirli limitleri bulunmaktadır. Bir çok siteye kıyasla, internet üzerindeki en iyi hizmeti ve ücreti sizlere sunuyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini en üstte tutuyoruz ve fiyatlandırma politikaları konusunda titizlikle çalışıyoruz. 7 gün 24 saat çalışan, destek sağlayan ve istenmeyen durumlarda müdahale eden bir ekibe sahibiz. Paykwik alımlarında herhangi bir bilgi ya da üyelik gerekmemektedir. Hemen şimdi satın almak içın bizimle irtibata geçerek dilediğiniz gibi harcamaya başlayabilirsiniz.

Kart Fiyatları Nedir?

Euro olarak hesaplanan kart ödemelerini TL olarak yapabilirsiniz. Siz de güncel  fiyatlarımızı takip ederek, yeni nesil kredi kartı Paykwik’e sahip olabilirsiniz. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra size verilecek olan PIN Kodu numarası herhangi bir kişi veya kurumla asla paylaşmayınız.

Hangi Sitelerde Harcama Yapabilirim?

Dünya’da ve Türkiye’de yüzlerce online alışveriş sitesi, bu ödeme seçeneğini sunmaktadır. Ayrıca, binlerce kullanıcısı ve takipçisi olan, Google Play Store ve Facebook’taki oyunlar için yapacağınız ödemelerde de kullanabilirsiniz. Kendinize en uygun ve istediğiniz kartlarını alarak, alışverişlerinizi kolayca yapıp istediğiniz şeylere sahip olabilirsiniz. Bunlara ek olarak, kullanabileceğiniz popüler oyunlar ve uygulamaların bazıları burada görebilirsiniz. Oyun ve alışveriş odaklı geliştirilen Paykwik ile kredi kartı kullanmadan online alışveriş yapabilirsiniz. Tüm bilgilerinizi gizli tutmanızı sağlar ve  kartlarınız tek kullanımlıktır. Her geçen gün bu ödeme sistemini kabul eden online alışveriş siteleri artış göstermektedir. Siz de hemen bir Kart satın alın ve dünya çapındaki bir çok online alışveriş mağazasından alışveriş yapmaya başlayın.

Paykwik Geçen Siteler